احصائيات

عدد إدراجاتك: 9

عدد المشاهدات: 1,622

عدد التعليقات المنشورة: 0

عدد التعليقات غير المنشورة: 0

دفتري.كوم
تصفح صور دفتري تصفح اقتباسات دفتري تسجيل / دخول


Articles

چگونه به منظور بهبود پیش آگهی بیماری کلیوی ناشی از دیابت

چگونه به منظور بهبود پیش آگهی بیماری کلیوی ناشی از دیابت

چگونه به منظور بهبود پیش آگهی بیماری کلیوی ناشی از دیابت؟ بیماری های کلیوی ناشی از دیابت است که در واقع شایع ترین علت نارسایی کلیه، در حدود یک پنجم مردم نیاز به دیالیز دارای بیماری کلیوی ناشی از دیابت است. بنابراین بهبود پیش آگهی بیماری کلیه نیازهای دیابتی جلوگیری از دیالیز و عوارض دیگر شروع می شود.

پیش آگهی بیماری کلیوی ناشی از دیابت چیست؟

به طور کلی، میکروآلبومینوری نشانه اولیه از آسیب کلیوی در بیماران دیابتی است. اگر شما میکروآلبومینوری، این ممکن است به روشن دور، به ویژه با درمان. در اینجا یک مطالعه به دنبال 386 نفر با میکروآلبومینوری به مدت شش سال است. پس از شش سال در حدود 6 در 10 مورد آلبومین در ادرار دور رفته بود، در حدود 2 در 10 مورد میکروآلبومینوری به پروتئینوری پیشرفت کرده بود، در حدود 1 در 10 نفر میکروآلبومینوری بدون تغییر باقی مانده بود.

اگر شما پروتئینوری، در طول زمان، بیماری کلیوی ناشی از دیابت، تمایل به بدتر شدن و پیشرفت بیماری کلیوی به مرحله پایان است. با این حال، در طول این زمان طول می کشد می تواند متفاوت باشد و ممکن است سال ها طول بکشد. هنگامی که عملکرد کلیه می رود در زیر یک سطح خاص، دیالیز یا پیوند کلیه نیاز خواهد بود. هنگامی که این بیماری ESRD توسعه، بیماریهای قلبی و عروقی است که از عوامل اصلی مرگ و میر در افراد مبتلا به بیماری های کلیوی ناشی از دیابت ممکن است رخ دهد و پیش آگهی بیماری کلیوی دیابتی فقیر.

چگونه به منظور بهبود پیش آگهی بیماری کلیوی ناشی از دیابت؟

اگر شما مبتلا به پروتئینوری در حال حاضر، پس از آن برخی از داروهای خاص مانند ACEI، ARBs یا چینی داروهای گیاهی خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای از بین بردن پروتئینوری، و همچنین به عنوان کنترل فشار خون است. در حالی که مهم ترین چیز این است که برای ترمیم آسیب کلیه و افزایش عملکرد کلیه. از طریق گسترش عروق خونی، ترویج گردش خون، از بین بردن حالت سکون خون، ضد التهاب، داروهای گیاهی چینی می تواند کمک به ترمیم آسیب کلیوی ناشی از دیابت، در همان زمان، آنها می توانند تغذیه مناسب برای کلیه های آسیب دیده را برای بهبود عملکرد کلیه، که می تواند به طور موثر جلوگیری از دیالیز و عوارض دیگر است. البته کنترل قند خون نیز ضروری است.

پروتئینوری دارید؟ شما می توانید بیشتر در مورد وضعیت خود را به ما بگویید، پس از تجزیه و تحلیل آن، توصیه های پزشکی از متخصص داده خواهد شد.

اضافة تعليق


مسجل في دفتري
نص التعليق
زائر
نص التعليق