احصائيات

عدد إدراجاتك: 9

عدد المشاهدات: 1,622

عدد التعليقات المنشورة: 0

عدد التعليقات غير المنشورة: 0

دفتري.كوم
تصفح صور دفتري تصفح اقتباسات دفتري تسجيل / دخول


Articles

رژیم غذایی کلسترول PKD و بالا

رژیم غذایی کلسترول PKD و بالا

وقتی PKD (بیماری کلیه پلی کیستیک) تشخیص داده شده است، دو مشکل رایج PKD بیماران ممکن است به صورت وجود دارند و به فشار خون بالا است. رژیم غذایی مناسب برای PKD توسط دکتر شما ممکن است به کم کردن سرعت توسعه این بیماری، کلسترول بالا چیزی است که بیماران PKD باید به این نکته توجه شده است.

رژیم غذایی برای PKD

* پیروی از یک رژیم غذایی کم پروتئین: خوردن گوشت کمتر، پنیر، و حتی کمتر از لوبیا بالاتر پروتئین و حبوبات مانند نخود و عدس. استفاده از سبزیجات و دانه ها را برای غذاهای اصلی شما است و اگر شما نیاز به کالری اضافی، اضافه کردن چربی های سالم مانند آوکادو و زیتون oil.Non تخمیر فرآورده های سویا مثل شیر سویا و سویا مبتنی بر میله پروتئین را نشان داده شده است که باعث بوجود آمدن مشکلات خود را. به خوبی مدیریت رژیم غذایی کم پروتئین می تواند به بیماران مبتلا به PKD به طور متوسط ​​نزدیک به یک سال بدون دیالیز در مواردی که دیالیز می شده اند مورد نیاز بود وجود ندارد مداخله در رژیم غذایی است.

* نگه داشتن یک رژیم غذایی کم نمک: استفاده از پودر پیاز، پودر سیر و یا سایر گیاهان و ادویه جات به جای نمک. اجتناب از غذاهای فرآوری شده مانند گوشت ها، سوپ ها و سبزیجات که در قوطی می آیند. سعی کنید به استفاده از کمتر از سس ها مثل سس گوجه فرنگی و سس سویا.

* اجتناب از غذاهای پر اسید اگزالیک: به منظور اجتناب از قرار دادن فشار اضافی در کلیه ها، بهتر است برای دور ماندن از مواد غذایی که حاوی اسید بالاتر است، اگزالیک، مانند اسفناج، ریواس، چغندر، بادمجان، و کاکائو است.

* اضافه کردن روغن کتان به خوردن وعده های غذاییتان میل کنید شما: روغن دانه کتان نشان داده شده است برای کمک به کاهش علائم PKD.

کلسترول بالا در PKD

کلسترول بالا patients'risk PKD در حال توسعه مشکلات قلبی و عروقی را افزایش می دهد. افراد مبتلا به PKD ممکن است کیست در سایر ارگان ها را داشته باشد. آنوریسم و ​​سندرم تخمدان پلی کیستیک می تواند تبدیل به دو عوارض PKD. در حالی که اختلال تخمدان پلی کیستیک بر سطح هورمون ها تاثیر می گذارد، اغلب به کلسترول بالا در زنان منجر می شود. درمان غیر جراحی آنوریسم کوچک ممکن است شامل کنترل فشار خون بالا و کلسترول خون بالا، و همچنین ترک سیگار. یک رژیم غذایی سالم، در دانه های تصفیه شده و چربی کم است، همراه با ورزش می تواند کمک به کنترل کلسترول بالا به درجه خاصی است.

شما همچنین می توانید به طور مستقیم کارشناس آنلاین و یا مشورت با ما یک پیام برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد رژیم غذایی برای PKD، کنترل کلسترول بالا و درمان طبیعی برای PKD ترک.

اضافة تعليق


مسجل في دفتري
نص التعليق
زائر
نص التعليق